סוד השם

סוד השם ומשמעות השם שלך

מרים

האישיות שלך, מרים, משלבת בין אינטליגנציה של "רצון לתת", בין אינטליגנציה של "שלום", בין אינטליגנציה של "מעשה", בין אינטליגנציה של "רצון לתת". שילוב זה הינו ייחודי לשם שלך.

מרים, המפתח הסודי שלך לפתיחת שערי ההצלחה הוא אינטליגנציה של "רצון לתת". המאפיין של אינטליגנציה זו היא "היכולת שלך להגדיר את הרצון לתת כמטרה נעלה ותכלית החיים".

כדאי להתחיל כל דבר בחיים, עם המפתח הסודי שלך. השער שהמפתח הסודי שלך פותח בקלות ובמהירות הוא אינטליגנציה של "רצון לתת". המאפיין של אינטליגנציה זו היא "היכולת שלך להגדיר את הרצון לתת כמטרה נעלה ותכלית החיים".

ההצלחה שלך מובטחת אם תהייה התמדה באימון של:

- היכולת שלך להכיל אותך ואחרים ובדרך זו ליצור שלם ושלמות.

- היכולת שלך ליזום מעשים שמסייעים לך להבחין בין מותר ואסור.

היכולות שלך באות מהעולם "הרוחני" , מהעולם "השכלי" , מהעולם "הגופני" ,והם מצביעים על הכיוון ההתפתחותי והמקצועי שלך ובמקרים רבים הם גם מצביעים על הייעוד שלך.

כוח השם

האינטליגנציה הרגשית והכוח הפנימי שלך

מרים

כוח # 2

כוח של בראשית

הכוח הפנימי שלך, הוא כוח של בראשית והוא מזוהה עם הספרה 2.

האינטליגנציה הרגשית המעצימה שלך מזוהה עם "היכולת שלך להתחיל כל דבר מהתחלה בכל מקום בכל גיל בכל זמן".

קוד השם

קוד השם והעוצמה שלך

מרים

קוד השם שלך נוצר כתוצאה מסימון אותיות השם שלך על גבי עץ החיים הקבלי. הסימון יוצר צורה ייחודית גראפית והוא קוד השם שלך. "כאשר בעל השם מתבונן על קוד השם שלו, הוא מעצים את היכולות האישיות שלו באופן ממשי". לכן כדאי לך להתבונן על עץ החיים הקבלי עם קוד השם שלך. ככל שמתבוננים יותר כך היכולות הטבעיות מתעצמות, בדרך לא מודעת. כדי להתבונן על קוד השם שלך ניתן להדפיס את הקוד, להפוך אותו לתמונת רקע כשומר מסך, לפרסם אותו בפייסבוק, לפרסם בטוויטר, לשלוח אותו לחברים, לתלות אותו ליד הטלביזיה, מול המיטה, לשים בתוך היומן כתיבה שלך וכן בכל דרך יצירתית אחרת.